Dodatek č.3 platné KS UNIPETROLU RPA s.r.o. byl dojednán a podepsán

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

po složitých jednáních byl dne 11.10.2017 jednateli a zástupci odborů podepsán Dodatek č.3 aktuálně platné kolektivní smlouvy UNIPETROLU RPA s. r. o. včetně nových příloh KS č.7 – katalog operátora a č.8 – katalog laboranta(naleznete je na intranetu společnosti nebo zde na webu v „dokumentech“). Nový dodatek a přílohy upravují  a definují nový systém odměňování operátorů a laborantů s účinností od 1.12. 2017. Výjimkou je Jednotka energetických služeb, kde je účinnost posunuta z organizačních důvodů na 1.1.2018.

Cílem odborů bylo  ukončit tato důležitá jednání ještě před kolektivním vyjednávání dalšího dodatku, jehož předmětem bude především navýšení mezd pro rok 2018. Dodatek č.4 byl odeslán zaměstnavateli a zahájení jednání se očekává v nejbližších dnech.