Odbory s Vámi – v Teplicích a Ústí nad Labem dne 21.7 a 22.7.2020

Dne 21.7.2020 proběhlo na Mírovém náměstí v Teplicích setkání představitelů ČMKOS v čele s předsedou Josefem Středulou s občany. Představení činnosti odborů společně s možností právního poradenství se zúčastnili také předseda Pavel Dvořák a místopředseda Jiří Pečený. S předsedou ČMKOS otevřeli  několik aktuálních témat. J. Středula se zajímal o provoz UNIPETROLU RPA, s.r.o., jako firmy, která je součástí kritické infrastruktury státu (podle zákona). Další diskuze se vedla nad možností rozšíření seznamu nejtěžších zaměstnání, kde by bylo možno vyjednat dřívější odchod do důchodu, lepší podmínky pro firemní hasiče ( odchody do důchodu, výsluhy) a v neposlední řadě stravenkový paušál, který má platit od 1.1.2021.